Принимаем заказы на производство продукции
до 25.01.19. Готовность на 01.02.19.
Уточните детали у менеджера

Отдел оптовых и розничных продаж

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральный офис

45005, г. Ковель, переулок Ватутина, 9

10 березня компанія Агро-В стала почесним гостем міста Луцьк, де представники підприємства презентували нову лінійку кормів для свійських тварин, зокрема комбікормів. Дізнатися більше про продукцію Агро-В мали нагоду як постійні клієнти компанії, так і потенційні покупці – власники господарств та ферм.

Agro-V – молоде підприємство, яке працює в аграрному секторі з 2013 року. Попри це, фахівці вважають, що продукція даної компанії заслуговує пильної уваги як зі сторони професіоналів, так і зі сторони власників невеликих сільськогосподарських підприємств. Варто зауважити, що Агро-В – офіційний партнер польської компанії Agrocentrum, широко відомої на вітчизняному ринку товарів для рослинництва і тваринництва.

Під час першої для цього молодого виробника конференції була представлена лінійка кормових добавок та гранульованих кормів для свійської худоби: курей, свиней, ВРХ та інших тварин. Всі товари продукує власний комбікормовий завод підприємства. За словами представників АГРО-В, якість кожного корму перевірена фахівцями в сфері сільського господарства, ветеринарами.

Виставку товарів відвідали фермери із Волинської та багатьох інших областей.

Аби кожен фермер отримав максимально розгорнуту відповідь на свої запитання, організатори створили форум у вигляді діалогу, де гості ставили питання, а представник компанії відповідав на них максимально розгорнуто. Варто зауважити, що представники Agro-V відстояли честь власної компанії навіть під натиском провокативних запитань.

Під час форуму представники компанії ознайомили гостей не тільки із вже наявними продуктами в продажі, але і з нещодавно створеними новинками. Це стали корми для свійських птахів та свиней під назвою EcoChik та EcoPig.

Сумніватися в якості продукту не слід, запевнили виробники, оскільки процес створення годівлі для сільськогосподарських тварин проходить під пильним наглядом фахівців із лабораторії. Всі комбікорми на 100% натуральні та не містять жодних синтетичних домішок.

Андрій Далека, директор компанії, зауважив, що якість та результат стоять на першому місці для виробника

По завершенню виставки усі гості були запрошені на каву та неофіційну частину форуму. Також учасники отримали дипломи, які засвідчили відвідування першого власного Всеукраїнського форуму Agro-V.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоса (ов)]
5.00 5 2

Оставить комментарий

Комментарий

Укажите Ваши контакты

Ваша заявка успешно принята!

В течении 15 минут
с Вами свяжется менеджер.

Благодарим за Доверие)

Call POPup form