Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 04.02.22. Готовність на 18.02.22.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Гумат Калію рідкий (паста, 180 г/кг), відро 5 кг

Код товару: U01
₴675
650,00 за 1 уп
Кількість людей, які купили товар Є в наявності
Кількість людей, які купили товар 1165 осіб вже купили
Вид товару (закордонний / Agro-v) Власного виробництва
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА при покупці від 20 упаковок
Виробник завод комбікормів «AGRO-V» (Україна)
Застосування для підживлення рослин та поліпше
Упаковка Пластикове відро, 20 кг
5/5
10.00 10 19
19 відгуків
ОПТОВУ ціну на товар уточніть у менеджера
Вирішив Купити Гумат Калію рідкий (паста, 180 г/кг), відро 5 кг, Ви ОТРИМАЄТЕ:
price   До 30% ЕКОНОМІЇ завдяки Вигідній Ціні безпосередньо від Виробника!
podarok   БЕЗКОШТОВНУ Консультацію по Застосуванню Гумата Калію рідкого!
kredit   Органічний продукт з Екологічно чистих Складових!
kredit   МОЖЛИВІСТЬ вже ЗАВТРА отримати Ваш товар в службі доставки, в т.ч. відділеннях Києва, Житомира, Чернігова, Сум, Харкова, Полтави, Луцьк, Рівне, Львів, Ужгород, Хмельницький, Івано-Франківськ, Чернівці, Вінниця, Дніпра, Запоріжжя, Кіровограда, Херсона, Тернополя, міст Донецької і Луганської областей
Постачальник Діюча речовина/Форма препарату Норма використання препарату Тара Ціна з ПДВ
(грн/1 кг)
ФОП Прилепко В.В. (Україна) Паста-концентрат з бурого вугілля леонардита(Гумінові речовини 180 г/кг, калій К2О 80 г/кг, органічні речовини в сухому препараті 665 г/кг, N – 4000 мг/кг, P2O5 – 300 мг/кг, Zn – 236 мг/кг, Fe – 3760 мг/кг, Cu – 0,40 мг/кг, Ni – 78,9 мг/кг, Co – 33,9 мг/кг, Mn – 35,8 мг/кг, B – 49 мг/кг, Cr – 48 мг/кг, MgO – 100 мг/кг) Обробка насіння – 0,3 кг/т;Обприскування – 0,4 кг/200-300 л води/га; Фертигація (полив) – 2 кг/3000 л води/га. Пластикове відро,
5 кг
130,00
Пластикове відро від 10 кг 125,00
 

Ведення фермерського господарства може влетіти в копієчку, якщо не підійти до організації всього виробництва грамотно. Щоб отримати багатий прибутковий врожай важливо враховувати три чинники: здоровий посівний матеріал, сприятливі погодні умови та харчування. Гумат калію рідкий допоможе компенсувати недоліки за всіма трьома складовими.

Це засіб, що відноситься до органічних добрив нового покоління. Універсальний для всіх видів сільськогосподарських культур. Препарат активізує природні процеси в структурі рослин, а саме стимулює зростання, імунну систему для захисту від хвороб та шкідників.

Загальне поняття про Гумат каже, що це натуральний та безпечний засіб, який виготовляється переважно з відходів рослинного типу – торфу, посліду, бурого вугілля, гною, мулу. Утворюється з розкладання органічних речовин за допомогою особливої мікрофлори, яка переробляє відходи, залишаючи після себе калієві та натрієві солі.

Гумат Калію виготовляється з бурого вугілля леонардита, що в десятки разів краще вихідного матеріалу - торфу. Леонардит – це вугілля, що утворилося з торфу в результаті розпаду залишків рослин за умови повної ізоляції від кисню (або при мінімальному його потраплянні). Тобто, це деревина, яку на тривалий час завантажили під воду (болото) або в землю на глибину від 1 кілометра без доступу кисню. Перевага бурого вугілля в тому, що воно містить до 70% вуглецю, 43% вологи, найбільшу кількість гумінових кислот.

Самостійно заготовити якісне буре вугілля неможливо, оскільки його видобуток вимагає використання важкої техніки в місцях з органічними матеріалами, що давно піддались гноїнню.

В результаті такої природної органічної переробки препарат набуває багатий склад мікроелементів, що стимулюють посіви швидше сходити, саджанці без винятків вкорінюватися, а культури що зростають давати багатий та здоровий врожай. Крім активації та стимуляції виводить небезпечні отрути й нітрати з раніше неправильно оброблених культур.

Застосування гумат калію на будь-якій ділянці має видимі результати через короткий час. Використовується в якості протруєння посівного матеріалу, підживлення зростаючих культур та обробки шляхом обприскування відповідно до визначених виробником пропорцій.

Пропонуємо купити гумат калію в маркеті «Агро-В». Ми надаємо вигідні ціни на натуральне харчування для безпечного догляду за Вашими посадками.

Гумат рідкий українського виробництва - це аналог Гуміфілд німецької фірми «Humintech». При цьому унікальний природний засіб коштує дешевше та ідеально підходить для підгодівлі всіх видів культур будь-яким можливим способом. Головне дотримуватися інструкції щодо введення препарату, зазначеного виробником.

Застосування Гумату дуже широке, адже підходить для збагачення всіх видів ґрунту та культурних рослин. Це ідеальна підгодівля для зернових, соняшнику, бобових, кукурудзи, коренеплодів, овочевих та ягідних культур, гречки, садових рослин (плодових дерев та чагарників).

Використання на ділянці призводить до таких змін:

 • Збільшення приросту молодих пагонів.
 • Стабілізація стану посадки при великих перепадах температур, за підвищеної посухи або вологості.
 • Стимулює природне зростання культури.
 • Збільшує врожайність в середньому на 30%.
 • Покращує смакові та естетичні якості продукту.
 • Активізує здатність вбирати більше корисних компонентів з ґрунту.
 • Зміцнює імунітет.
 • Знижує можливість посадки накопичувати метали та пестициди.
 • Утримує в ґрунті вологу й дає можливість швидко прогріватися.
 • Робить піщаний ґрунт більш щільним, а глинистий пухким.
 • підлаштовує ґрунт під вирощування городніх та садових культур, при цьому кожна рослина отримує саме те, чого їй бракує.
 • Комплексно впливає на рослину у всіх фазах її розвитку.

Перевага органічного гумату ще в тому, що він, на відміну від мінеральних добрив, добре розкладається в ґрунті та вбирається кореневою системою культури без залишку.

Препарат не має термін зберігання, добре зберігається в захищених від світла сухих приміщеннях при температурі від 4°C до 25°C. Абсолютно безпечний та відноситься до четвертого класу небезпеки шкідливих речовин. Це дозволяє купити препарат за оптовою вартістю й використовувати в мірі необхідності.

Докладний гумат калію склад: гумусові - 180 г/кг, калій К2О - 80 г/кг, органічні компоненти - 665 г/кг, N - 4000 мг/кг, P2O5 - 300 мг/кг, Zn - 236 мг/кг, Fe - 3760 мг/кг, Cu - 0,40 мг/кг, Ni - 78,9 мг/кг, Co - 33,9 мг/кг, Mn - 35,8 мг/кг, B - 49 мг/кг, Cr - 48 мг/кг, MgO - 100 мг/кг.

Можна використовувати спільно з пестицидами та мінеральними добривами. Підходить для будь-якого типу ґрунту, а застосовується на відкритому ґрунті і в теплицях.

Незважаючи на те, що гумінові кислоти називають універсальним добривом на всі випадки життя – досвідченим аграріям добре відомо, що таких чудо-препаратів не існує. Попри це можна із впевненістю сказати, що даний спосіб харчування має великий спектр впливу та здатний відновити баланс елементів в будь-якому типі ґрунту.

Має гумат калію норми витрат, які важливо враховувати перед застосуванням в роботі. Не дивлячись на абсолютну безпеку рекомендуємо дотримуватись пропорцій, зазначених виробником.

Інструкція на гумат калію рекомендує:

 • Обробляти посівний матеріал напівсухим способом - 0,3 кг на тонну насіння.
 • Обприскування (можна вводити добриво в розчин з пестицидами) - 0,4 кг на 200-300 літрів рідини на 1 гектар.
 • Для фертигації (поливу) два рази в місяць - 2 кг на 3000 літрів води.
 • Максимальна кількість препарату за одне застосування не повинно перевищувати 0,41 кг/га. Більше не має сенсу й фінансово не вигідно.

Заготівлю робочого розчину необхідно проводити в окремій ємності. Для поливу на присадибних ділянках або городах розчиніть гумат у воді до кольору «легкого чаю». Нічого страшного, якщо робочий розчин буде темніше (сильніший за концентрацією) або світліше (слабкіший за концентрацією), тому що гумат не має негативно впливу на рослину.

Важливо врахувати, що обробка шляхом обприскування має особливі вимоги:

 • Вода для розчину повинна бути чистою, ні в якому разі не з закритої стоячої водойми.
 • Температура води повинна бути максимально близька до тієї, в якій перебуває рослина.
 • Не практикувати обприскування в дощову погоду, оскільки, для більшого ефекту, розчин повинен бути нанесений рівномірно та якомога довше протриматися на поверхні листя.
 • Обробка повинна здійснюватися рано вранці, ввечері або вдень при підвищеній вологості повітря.

Ціна на гумат калію, зазначена в нашому магазині, максимально сприятлива для великих підприємств й не великих дачних ділянок. Ми намагаємося зробити вирощування культур прибутковим хобі, яке не додає турбот, а є джерелом натхнення. Великим покупцям можливі знижки, тому телефонуйте прямо зараз й дізнайтеся яка буде вартість саме для Вас!

Культура Схема використання Примітки
Зернові культури Оптимальна доза внесення 1 кг/га протягом вегетаційного періоду. Максимальна доза внесення за один раз 0,4 кг/га. Може вводитися кожен раз при використанні обприскувача. Восени обробка насіння - 0,3 кг/т;

Навесні початок вегетації, вихід в трубку, початок та розвиток колоса, наливання зерна - 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Озимий ріпак Восени обробка насіння - 0,3 кг/т;

Навесні через 2-3 тижні після весняної вегетації, бутонізація - 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Соняшник Обробка насіння - 0,3 кг/т;

В усі інші фази розвитку 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Кукурудза
Бобові (Соя)
Гречка Оптимальна доза внесення 0,4 кг/га протягом вегетаційного періоду. Обробка насіння - 0,3 кг/т;

Бутонізація - 0,4 кг/га для позакореневої обробки
Буряк цукровий Оптимальна доза внесення 1 кг/га протягом вегетаційного періоду. Максимальна доза внесення за один раз 0,4 кг/га. Може вводитися кожен раз при використанні обприскувача. Обробка насіння - 0,3 кг/т;

Фаза 3-4 листки, закривання рядів, через 3-4 тижні під час формування коренеплоду - 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Бульба Обробка насіння - 0,3 кг/т;

Фаза 2-3 листків, 8-9 листів, бутонізація, початок формування плодів - 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Томати
Огірки Обробка насіння - розчин повинен бути коричневий, напівпрозорий;

Фаза 2-3 листків, бутонізація, початок цвітіння - 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Капуста Обробка насіння - розчин повинен бути коричневий, напівпрозорий;

Початок формування листя, формування качана - 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Баштанні культури Обробка насіння - розчин повинен бути коричневий, напівпрозорий;

Фаза 3-5 листків, бутонізація - 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Садові культури
(ягідні)
Протруювання посадкового матеріалу - розчин коричневий, напівпрозорий;

Формування бутонів, початок росту плодів, після збирання врожаю - 0,4 кг/га для позакореневої обробки.
Садові культури
(дерева, кущі)
Оптимальна доза внесення 4 кг/га протягом вегетаційного періоду. Максимальна доза внесення за один раз 0,4 кг/га. Може вводитися кожен раз при використанні обприскувача.
Відгуки
Валя
5/5
22-05-2021 10:16
Син привіз - сказав , що для піщаного грунту те що треба ,а я не повірила , тепер беру свої слова назад, рекомендую"!!
Сергей
5/5
10-05-2021 08:13
Просто супер гумат!
Валентина
5/5
04-03-2021 18:22
Деревья начали быстрее расти и давать в 2 раза больше плодов. Рекомендую
Валерій
5/5
19-01-2021 14:11
Рекомендую даний товар та магазин. Товар якісний, продавець ввічливий
Игорь
5/5
22-09-2020 18:12
Реально увеличивает количество урожая.
Станислав
5/5
12-05-2020 08:01
Деревья ожили за пару дней... Рекомендую!
Ира
5/5
06-01-2020 07:56
Пользуюсь уже пару лет. Лучшего средства наверное нету! Рекомендую!!!
Микола
5/5
30-10-2019 17:13
Порекомендували знайомі. Дійсно дуже класний засіб, а головне дієвий!!!
Ігор
5/5
16-07-2019 10:12
Гарно дякую дівчатам за допомогу!
Рита
5/5
01-07-2019 14:44
Вирішила спробувати , задоволена повністю, яблука виросли прекрасні , порекомендую сусідам)
Маша
5/5
20-06-2019 19:42
Чудово, протягом застлсування в парнику не спостерігалось шкідників, ріст чудовий.
Кирил
5/5
28-05-2019 14:40
Круто! Рекомендую, не думал, что пойдет так расти, гумонова кислота делает свои дела.
Влад
5/5
12-01-2019 13:34
После 3 лет применения на песчаной почве сбор урожая увеличился примерно на 200%
Алла
5/5
22-12-2018 12:04
Хорошо влияет на чернозем, в моем саду все цветет, спасибо)
Екатерина
5/5
25-09-2018 16:22
У меня на даче песчаный грунт. И урожай очень слабый, хотя я очень хорошо ухаживаю за грядками. В этом году удобрила рассаду, и потом еще несколько раз удобряла грядки. Такого урожая у нас небыло лет 15... Очкеь рекомендую попробовать!
Марина
5/5
09-07-2018 22:47
Гуматом удобряла все свои цветы, вы бы видели эту красоту!!! А муж опрыскивал газон, трава стала плотной и янтарно зеленый! Попробуйте, не пожалеете!
Микола
5/5
16-05-2018 19:44
На пшеницб напала борошнева роса, зять порадив гумат, оприскав. Й не повірив своїм очам! Все як рукою зняло!!!
Віктор
5/5
29-04-2018 07:54
В цьому році оприскав всі плодові дерева гуматом, дуже гарний результат отримав! особливо вразив персик, дуже гарний врожай отримали. Ми з дружиною Дякуємо магазину за таку знахідку!
Виктор
5/5
17-04-2018 12:16
супер гумат!
Залишити відгук
Оцінка для товару
Ваше ім'я
Коментар
Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)