Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Соя (боби) ГМО
Вологість 12,5% максимум
Сміттєва домішка 3,0% максимум
Масляна домішка 20,0% максимум
Білок в розрахунку на суху масу Базис 38%
ДСТУ 4964:2008
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 300 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮпо всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Властивості сої 

Закупівля сої на експорт у населення - актуальне питання для багатьох підприємців в сфері агрономії. Це можливість отримати великий прибуток, але в той самий час є безліч ризиків, пов'язаних з оптовим експортом. Уникнути їх Ви можете, звернувшись до логістичних підприємств. Компанія Агро-В багато років працює в сфері оптової торгівлі рослинною сільськогосподарською продукцією. Ми знаємо все про підводні камені оптових закупівель, експорту сільськогосподарської продукції.

Бобові культури високого цінуються по всьому світу завдяки своїм унікальним властивостям.

Тож не дивно, що це один з найбільш популярних товарів, що продається й купується на експорт. Окрему нішу в достатку бобових рослин становить соя.

Соя - це унікальний продукт, затребуваність якого забезпечується низкою чинників, що враховує як споживач, так продавець й виробник. Соя дає величезні врожаї, як а будь-яка бобова рослина збагачує грунт азотом завдяки симбіотичним бактеріям, проста у зберіганні, а в промисловості стає цінним інгредієнтом олій, сиру Тофу, соєвого молока та м'яса. 50% складу соєвих бобів - це білки, доповнені вітаміном В, поліненасиченими кислотами. Купуючи сою у фермерів, отримується якісний продукт, вирощений в кращих традиціях.

Закупівля сої 

Оскільки оптові закупівлі в будь-якій сфері торгівлі - це ризик, адже клієнт отримує велику партію, мінімізувати ризики можна, звернувшись до логіста. Ми купуємо сою оптом та забезпечуємо логістику нашим клієнтам. Співпрацюючи з нами, Ви працюєте без посередників, отримуючи максимум вигоди від угоди. Ми чудово розуміємо, як важливо офіційно супроводжувати в питаннях покупки сільськогосподарської сировини, адже самі працюємо в цій сфері вже багато років.

Щоб допомогти нашим клієнтам найкращим чином, ми не тільки відповідаємо за всі організаційні моменти, а й приймаємо сою оптом по всій Україні, в т. ч. в населених пунктах Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Полтавської та Київської областей!

Звернутися до нас за допомогою можна по всій Україні! Починайте свій успішний бізнес в сфері агрономії разом з нами просто зараз. Мінімум ризиків, максимум вигоди, допомога професіоналів!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 [3 Голоси (ів)]
4.67 5 3

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)