Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Комбікорм та Премікс для Свиней

Повнораціонні комбікорми для свиней - запорука швидкого росту тварин, їх здоров'я, численного приплоду. На ринку сільськогосподарських товарів представлена величезна кількість якісних та недорогих варіантів. Проте, купити корм для свиней варто саме той, який підійде під поставлені Вами цілі. Наприклад, деякі фермери вирощують свиней на сало – тут необхідний один підхід, а інші вирощують свиней для отримання м'яса та й тут застосовані зовсім інші технології вирощування. Це означає, що кращий комбікорм для свиней потрібно підбирати виключно зі своїх цілей.

Комбікорм для свиней: класифікація 

За сьогоднішніми спостереженнями продаж комбікорму для свиней представлений двома категоріями кормів - повнораціонне харчування та концентрат. Давайте розберемося, які відмінності є між ними, якому корм в якому разі варто віддати перевагу, сухому корму для свиней одного або іншого виду.

Повнораціонні харчування. Ці корми містять в собі всі необхідні активні речовини для росту й розвитку тварин, а також їх здоров'я. Обираючи таке збалансоване харчування, Ви отримуєте відмінний продукт для щоденного годування свиней. До нього немає необхідності купувати вузькоспрямовані добавки та з його застосуванням не потрібно вводити будь-яку підгодівлю.

Концентрат. Такі корми найчастіше представлені концентрованими речовинами, тому давати їх в чистому вигляді не можна. Ви можете додавати їх до основного раціону для його збагачення всіма необхідними речовинами.

Повнораціонний корм найчастіше застосовується на великих фермах, де немає можливості вдатися до натурального вигодовування. Концентрати купуються невеликими фермерами та власниками невеликої кількості свиней для поліпшення їхнього раціону.

Біоактивні добавки для свиней 

Орім кормів, ми пропонуємо Вашій увазі якісне БМВД харчування для свиней Україна. Спеціальний свиня корм - це необхідні добавки, що містять в собі біологічно активні компоненти, що поліпшують метаболізм в організмі тварини та все більше перетягують його на бік анаболізму, тобто зростання й розвитку. Склад таких добавок містить вітаміни, мінерали, можуть вводитися ферменти для поліпшення травлення, інші органічні сполуки.

Премікси свиням 

Премікс - це також різновид матеріалу для підгодівлі, в якому, крім різних корисних речовин, знаходяться смакові або ароматичні добавки. Вони роблять основний раціон свиней більш приємним для поїдання та різноманітним. Саме тому тварини споживають більше їжі та швидше ростуть. Премікси потрібно вводити в невеликих кількостях. Годувати тварину лише одним преміксом і нічим більше - не можна!

Де купити комбікорм для свиней? 

Вас зацікавив сухий корм для свиней ціна якого не б'є по кишені? В такому випадку Ви потрапили в потрібний онлайн-магазин. Вартість комбікорму для свиней від компанії «Агро-В» буде по кишені великому фермерському господарству й тому, хто вирощує свиней з метою власного споживання. «Agro-V» виробляє першокласне вітамінізоване, мінералізовані харчування для свиней.

Купити комбікорм для свиней ціна на який вказана на сайті, можна за допомогою телефонного дзвінка. Доставка замовлення здійснюється по всій Україні вже на наступний день (в т. ч. місто Київ, Житомир, Івано-Франківськ, Чернігів, Суми, Харків, Полтава, Дніпро, Луцьк, Рівне, Чернівці, Львів, Ужгород, Хмельницький, Вінниця, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Тернопіль, міста Донецької та Луганської областей).

Сотні задоволених свинарів в нашій країні вже спробували продукцію «Агро-В». Чому б Вам не стати наступним ?!

Команда Агро-В відкрита до взаємовигідної співпраці і процвітання!

5.00 5 25
Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)