Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 50 л
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Одеській областях
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Крім продажу комбікормів власного виробництва компанією «Агро-В» скуповується некондиційна соняшникова олія. До такого товару відноситься кисла рослинна олія, стара згіркла соняшникова олія, відпрацьована рослинна олія, тобто після фритюру соняшникова олія. Останнє часто зустрічається в закладах харчової промисловості, що часто використовують рослинний жир для приготування страв у фритюрі.

Нами збирається використана соняшникова олія у населення, підприємств малого й великого бізнесу на території України (плюс обласні та районні населені пункти Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Одеської областей).

Власне виробництво дозволяє переробляти відходи харчової промисловості без шкоди навколишньому середовищу. Пріла рослинна олія та пересмажена рослинна олія для нас важливий товар, тому пропонуємо вигідну обом сторонам вартість. Позбавляємо Вас від зайвих турбот завдяки власному транспорту та спеціальній тарі. Щоб раз і назавжди знайти місце куди збувається некондиційна рослинна олія – телефонуйте прямо зараз по одному із зазначених телефонів.

Чи можна використовувати соняшникову олію відпрацьовану? 

Після фритюру рослинна олія має обов’язково утилізуватись оскільки втрачає свої первинні якості, подальше її використання в харчових цілях небезпечне. Як правило, таку олію можуть зливати в каналізацію, що сильно шкодить навколишньому середовищу та загрожує повною заміною трубопроводу.

Відпрацьована соняшникова олія має правильно перероблятись за допомогою спеціальних потужностей. Завдяки нашій компанії вільно здається пересмажена соняшникова олія або стара згіркла рослинна олія, приносячи при цьому заробіток.

Як переробляється після смаження соняшникова олія 

Фритюр рослинна олія та пріла соняшникова олія мають утилізуватися - це важливе завдання кожного підприємства. Причиною тому є те, що наша держава вважається лідером виробництва та споживання соняшникової олії.

Переваги співпраці з командою «Агро-В»:

  • Допоможемо оминути штрафні санкції за злиття некондиція соняшникова олія в каналізацію;
  • Фінансова компенсація за неліквідний товар;
  • Знімаємо клопіт, пов'язаний з пошуком місця для зберігання олія соняшникова використана;
  • Купуємо не тільки після смаження рослинна олія, а й кавову макуху, органічні відходи.

Як переробляється смажена рослинна олія? 

На сьогодні пересмажена соняшникова олія та кисла соняшникова олія має шанс отримати друге життя. Її не просто утилізують, а переробляють в інший популярний продукт. Провернувши певні операції використана рослинна олія перетворюється в біопаливо для дизельного генератора або гліцерин для косметичної та медичної промисловості.

Як оберете компанію з переробки, гірка соняшникова олія заощадить Ваші гроші на покупку свіжої олії та зробить значний внесок в екологічне майбутнє нашої країни.

Тепер Вам не потрібно витрачати час на пошук компанії за запитами «соняшникова олія після смаження збут», «утилізувати некондиция рослинне масло» або «фритюр соняшникова олію переробка». Телефонуйте й відпрацьована та гірка рослинна олія більше Вас не потурбує.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.19 [8 Голоси (ів)]
4.19 5 8

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)