Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 50 л
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Одеській областях
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Компанією «Агро-В» проводиться закупівля кавової макухи у населення та в місцях громадського харчування (мобільні кав'ярні, кафе, ресторани, виробництва з виготовлення харчових продуктів). Мета купівлі - переробка та виготовлення біодобрив для органічної обробки саду, городу, кімнатних рослин.

Що таке кавова макуха 

Кавова макуха - це натуральний засіб, що поліпшує структуру ґрунту, відлякує різким ароматом різноманітних шкідників. Вермикомпост з кавової гущі не замінює використання пестицидів, але може істотно скоротити їх кількість. Таке добриво є натуральною профілактикою виникнення патогенної флори.

З кавової макухи та інших відходів природного походження ми виготовляємо біогумус-вермикомпост. Це органічне добриво заготовлюється за унікальною технологією із допомогою каліфорнійських черв'яків та черв'яків-старателів. В результаті отримуємо живий ферментований компост для відновлення й збагачення грунту важливими для росту рослин елементами.

Незалежно від ступеня обсмаження кава має нейтральну кислотність (7pH), тому ми без побоювань включаємо її до складу наших добрив.

Кавова макуха застосування дуже широке, крім виготовлення добрив продукт використовується в косметичній промисловості та як засіб від ковзання під час ожеледиці.

Переробка кавової гущі та харчових відходів запобігає їх довільному гниттю й забрудненню навколишнього середовища. З 30 тонн відходів можна отримати близько 25 тонн натурального біодобрива та до 2000 м3 очищеного метану, що активно використовується для опалення приміщень.

Якщо Ви вже цікавилися подібними запитами як «куплю відходи від кави», «кавова макуха продам» або «кавова макуха куплю», то тепер потрапили за адресою. Ми купуємо непотрібний Вам продукт та позбавляємо від супутніх клопоту.

Робота з нашою командою гарантує: 

  • Прибуток від переробки кавового зерна. На кавова макуха ціна встановлюється враховуючи обсяг продукту, але завжди вигідна для обох сторін;
  • Купівля кавових відходів по всій території України самовивізом (плюс обласні та районні населені пункти Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Одеської областей);
  • Позбавлення Вас від засмічень труб та допомога у збуті великої кількості потрібного нам продукту;
  • Окрім кавової гущі купуємо відпрацьовану соняшникову олію та відходи природного походження (залишки хліба, їжі, обрізки овочів, фруктів, зіпсоване м'ясо та рибу, крупи та інше).

Ми націлені максимально захистити навколишнє середовище від забруднення небезпечними випарами, перетворюючи сміття в першокласне органічне добриво. Компанія «Агро-В» виготовляє з відходів компост, що приносить величезну користь грунту на відміну від тонн сміття, що гниє.

Телефонуйте саме зараз та дізнайтеся, як вигідно продавати відходи від кави на постійній основі або одноразово!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 [2 Голоси (ів)]
3.00 5 2

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)