Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Оптова закупівля сільськогосподарської продукції у населення - це популярний метод отримання сировини для багатьох компаній аграрного сектора. Пов'язано це із прагненням підприємців отримати максимально недорогий продукт, затребуваний у споживача, а також не витрачати зайві кошти на його зберігання. Оптимальним рішенням в даному питанні стає придбання продукції у фермерів. Населення зацікавлене у співпраці з компаніями та приватними підприємствами, тому готове надавати якісну продукцію.

Особливості оптової закупівлі продукції

За законодавством України Ви можете придбати досить широкий асортимент товарів під загальною назвою «сільгосппродукція». Це живі тварини, продукти тваринного походження, рослинні та тваринні масла, продукти рослинного походження. Наша компанія працює з рослинною сільськогосподарською продукцією.

Процедура закупівлі сировини не така проста, як може здатися. Існує ряд законодавчих актів, що вказують на те, як саме повинна проводитися закупівля сільськогосподарської продукції у населення, як при цій процедурі розподіляються кошти, як укладаються угоди. Також придбання продукції у населення необхідно фіксувати в багатьох документів.

Нерідко підприємці хочуть уникнути плутанини й ускладнень в процесі придбання сировини, звертаючись до фахівців. Компанія Агро-В готова допомогти Вам із питанням оптових закупівель сільгосппродукції у населення. Співпрацюючи з нами, Ви оформляєте угоду без посередників, а значить без зайвих ризиків та переплат.

Оптова закупівля сільськогосподарської продукції в усіх областях України

Ми забезпечуємо логістику Ваших операцій, роблячи бізнес більш безпечним та прибутковим. Усі проведені операції ми виконуємо офіційно. Вас цікавлять оптові закупівлі або товари на експорт? Зверніться до наших фахівців! Якісна логістика закупівель сільгосппродукції по всій Україні, в т. ч. в населених пунктах таких областей: Волинська, Львівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Тернопільська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська, Вінницька, Одеська, Кіровоградська, Черкаська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Харківська, Сумська, Чернігівська, Полтавська та Київська!

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)