Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Пшениця (фуражна)
Вологість 8% максимум
Сміттєва домішка 2% максимум
Натура Мінімум 720 г/л
Зернова домішка 10% максимум
ДСТУ 3768:2010
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 500 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮпо всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Використання пшениці

В Україні вже багато років закупівля пшениці на експорт притягує багатьох підприємців. І дійсно, величезні родючі поля допомагають отримати величезні врожаї в яких зацікавлені сусідні країни. Але далеко не кожен підприємець бере на себе обов'язок виростити продукт та надати його ринку. Праця аграріїв складна, тому продавці найчастіше самі купують продукцію у фермерів або у населення. Дана процедура повинна бути узгоджена з державними органами правопорядку, тому що існує звід законів, що описують угоди між фермерами, населенням та підприємцем. Компанія Агро-В допомагає оформити вигідну угоду при найменших ризиках. По суті, ми забезпечуємо логістику. Формально Ви працюєте без посередників, ми лише курируємо процес оформлення угоди.

Пшениця - одна з найбільш затребуваних зернових культур на всій планеті.

Неоціненну цінність ця культура являє для харчової промисловості, оскільки з пшениці отримують борошно. Її використовують при виготовленні хліба, макаронних виробів, кондитерських виробів. Також пшениця є кормовою культурою, яку використовують для харчування птиці, інших сільськогосподарських тварин.

Оптовий продаж пшениці 

Селекція цієї рослини досягла феноменального розвитку, що дозволила вирощувати різні сорти з різними цілями. Проте, на деяких землях не вдається вирощувати достатню кількість пшениці. У зв'язку з цим зростає актуальність покупки даної зернової культури на експорт.

Ми приймаємо пшеницю оптом у населення, бо знаємо - кожен фермер дбає про високу якість вирощуваної продукції. Вона є його хлібом в прямому й переносному сенсі. Всі зроблені нашою компанією маніпуляції здійснюються офіційно по всій Україні, в т. ч. в населених пунктах таких областей: Львівська, Вінницька, Закарпатська, Волинська, Чернівецька, Івано-Франківська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська, Одеська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Харківська, Тернопільська, Черкаська, Миколаївська, Чернігівська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Сумська, Полтавська та Київська!

Звертайтеся до нас! Ми купуємо пшеницю оптом, допомагаємо з оформленням угод, консультуємо інші підприємства.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоси (ів)]
5.00 5 2

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)