Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Соєвий шрот
Вологість 12% максимум
Олія 2,5% максимум
Протеїн 45% мінімум
Клітковина 5% максимум
Активність уреази Максимум 0,2 од. pH
ДСТУ 3768:2010
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 300 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮпо всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Властивості шроту 

Соєвий шрот - продукт переробки соєвих бобів, який містить величезну кількість амінокислот, вітамінів, мікроелементів та жирних кислот. Закупівля соєвого шроту на експорт необхідна, тому що шрот все ще залишається джерелом корисних для виробництва речовин. Компанія «Агро-В» готова допомогти Вам з придбанням даного товару у населення та у фермерів. Ми працюємо в цій сфері досить довго, тому можемо передбачити абсолютно всі нюанси при купівлі товарів аграрного сектора на експорт.

Робота з нами має ряд певних переваг, найважливіша з яких то, що Ви працюєте без посередників. Часто у великих угодах посередництво обходиться дуже дорого, а покупець зазнає збитків. Компанія «Агро-В» виключає таку можливість. Ми працюємо заради того, щоб Ви відчували захищеність усіх угод. Проведення документації із закупівель - також наша прерогатива. В цілому, ми забезпечуємо логістику, не втручаючись в угоду.

Особливості співпраці з нашою компанією 

Співпраця можлива по всій Україні, оскільки аграрний сектор займає одне з центральних місць в нашій країні та послуги логістів можуть знадобитися в будь-якому куточку України. Всі консультації й операції проводяться офіційно - обман з нашого боку неможливий!

Також ми купуємо соєвий шрот оптом на експорт в зарубіжні країни для надання промисловим підприємствам. Якщо ж Ви - фермер, то ми із радістю приймаємо соєвий шрот оптом по всій Україні, в т. ч. в населених пунктах таких областей: Львівська, Вінницька, Закарпатська, Волинська, Чернівецька, Івано-Франківська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська, Одеська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Харківська, Тернопільська, Черкаська, Миколаївська, Чернігівська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Сумська, Полтавська та Київська!

Соєвий шрот є незамінним у виготовленні комбікормів, адже містить всі необхідні для розвитку організму речовини. З продуктів рослинного походження цей один з найбільш багатих в плані кількості поживних та корисних речовин. «Агро-В» знає всі тонкощі роботи з купівлею та продажем соєвого шроту в Україні для експорту та виробництва, тому звернувшись до нас, Ви отримаєте максимальну вигоду.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
5.00 5 1

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)