Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Ріпак (зерна)
Вологість 8% max
Олійність 40% min
Домішка сміття 3% max
Ерукова кислота 2% max
Глюкозинолати max 30 мкмоль/гр
ДСТУ 4966:2008
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 100 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮпо всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Що таке ріпак 

Закупівля ріпаку на експорт стає все більш затребуваною процедурою, тому що дана культура набуває все більшої популярності. Але, як і в будь-який інший сфері купівлі-продажу, придбання сільськогосподарської продукції має свої особливості. Законодавство чітко регламентує, як повинна проводитися оптова закупівля у фермерів або ж у населення. Підприємець зобов'язаний складати документи й акти, як саме має відбуватися продаж.

Працюючи зі своїми власними ресурсами, співвласник агрофірми може не знати про специфіку придбання товарів. Ми забезпечуємо логістику проведення операцій з придбання товарів сільськогосподарської сфери на експорт. Компанія «Агро-В» працює в даній сфері вже багато років, і ми знаємо всі тонкощі роботи з придбанням товарів в цій сфері.

Перевага роботи з нами полягає в тому, що Ви купуєте товар без посередників, а значить, отримуєте якісний товар без переплат та з мінімальними ризиками. Робота по всій Україні дарує нам унікальний досвід співпраці з передовими компаніями в сфері агрономії та сільськогосподарської продукції.

Особливості ріпаку 

Ріпак - рослина, споріднена капусті, але сфери його застосування дуже різноманітні. В першу чергу це цінне джерело природних жирних кислот, які необхідні для харчової промисловості. Також ріпак високо цінується в індустрії виробництва палива для екологічних автомобілів. В сільському господарстві це поживна кормова культура, що підходить для багатьох тварин. Ріпак застосовують в селекційній роботі, тому що йому можна прищепити чимало корисних властивостей. Біологи з цікавістю спостерігають за набутими характеристиками цієї рослини, тому його часто обирають в якості піддослідної рослини.

Ми офіційно приймаємо зерна ріпаку оптом, допомагаючи агрофірмам оптимізувати свою роботу по всій Україні, в т. ч. в населених пунктах таких областей: Волинська, Чернігівська, Закарпатська, Івано-Франківська, Дніпропетровська, Чернівецька, Тернопільська, Черкаська, Рівненська, Львівська, Хмельницька, Житомирська, Одеська, Вінницька, Кіровоградська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Сумська, Харківська, Полтавська та Київська! Також купуємо зерна ріпаку оптом для власних продажів.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
5.00 5 1

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)