Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Соєва оболонка (в гранулах)
Вологість 15% максимум
Протеїн 7% мінімум
Олійність 5% максимум
Клітковина 50% максимум
ДСТУ -
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 22 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮпо всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Переваги роботи з нами

Компанія Агро-В пропонує Вам кваліфіковану допомогу в оформленні угод з купівлі товарів у населення або ж у фермерів. Дана процедура вимагає значних інтелектуальних вкладень, оскільки законодавство України встановлює суворі правила документації при проведенні таких операцій. Чи не кожен підприємець може вірно заповнити та затвердити всі необхідні папери. Ми забезпечуємо логістику, але при цьому Ви працюєте без посередників. Як це можливо?

Наша компанія розуміє, що закупівля соєвої оболонки на експорт, так само як і іншої сировини, акція ризикована й витратна. Щоб уникнути ризиків ми намагаємося складати угоди без посередників. Наголошуємо на факті, що ми - не посередники. Компанія «Агро-В» лише допомагає оформити всю необхідну документацію. Також ми приймаємо соєву оболонку оптом на експорт.

Соя - цінна бобова культура, яка навіть в кінці свого шляху переробки все ще залишається цінною сировиною. Самі боби містять в собі величезну кількість вітамінів, мінералів, а головне - білків. Вирощувати сою корисно для грунту, адже бобові рослини утворюють симбіоз з азотфіксуючими бактеріями, які живлять грунт азотом.

Властивості соєвої оболонки 

Соєва оболонка використовується в харчовій промисловості як джерело дієтичних волокон. Застосовується при виготовленні кормів для тварин. Висока енергетична цінність, низька вартість та велика кількість корисних речовин роблять оболонку сої особливо актуальною.

Оформити угоду з її купівлі або продажу можна офіційно по всій Україні, в т. ч. в населених пунктах таких областей: Львівська, Вінницька, Закарпатська, Волинська, Чернівецька, Івано-Франківська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська, Одеська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Харківська, Тернопільська, Черкаська, Миколаївська, Чернігівська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Сумська, Полтавська та Київська!

Компанія «Агро-В» з радістю надасть Вам весь спектр логістичних послуг. Ми уважно стежимо, щоб клієнт отримав якісний товар, а ризик від угоди був мінімізований. Ваш спокій - наша головна мета, а шлях до нього лежить через придбання якісних товарів у фермерів або у населення.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [1 Голос]
5.00 5 1

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)