Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 04.02.22. Готовність на 18.02.22.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Комбікорм для Кролів

₴17 за 1 кг

Код товару: АВ95

Виробник: Завод комбікормів «AGRO-V» (Україна)

Застосування: для відгодівлі кролів від 30 до 120 дня життя

Дозування (г/голову у добу): 100-150

Упаковка: паперовий пакет, 25 кг

Код товару: АВ95
5/5
9 відгуків
Кількість людей, які купили товар:
Виготовимо під замовлення
₴13 за 1 кг

Код товару: АВ94

Виробник: Завод комбікормів «AGRO-V» (Україна)

Застосування: для відгодівлі кролів з 30 до 120 дня життя

Дозування (г/голову на добу): 100-150

Упаковка: паперовий пакет, 25 кг

Код товару: АВ94
5/5
8 відгуків
Кількість людей, які купили товар:
Немає в наявності

Сьогодні в Україну повертається популярність до улюбленців наших бабусь - до кролів. Вони не вибагливі, відрізняються своєю здатністю поглинати різноманітну їжу. Але, що б Ваші маленькі друзі повноцінно харчувалися, наш магазин «Агро-В» пропонує гранульований та з борошном трав'яний комбікорм для кролів.

Щоб відмінно годувати й не замислюватися про склад продукції, найкраще купити повнораціонний комбікорм для кролів Україна, що дасть можливість не тільки добре їсти, а й містить повний набір необхідних вітамінізованих речовин для їх росту й ваги, які їм так необхідні. Добре обраним кормом Ви зможете проявити повноцінну увагу до тварин. За допомогою заводу кормів «Агро-В» є можливість швидкого вирощування кроликів та мінімізації витрат на «кролик корм». Отримувати добрий дохід від їх вирощування Ви зможете вже найближчим часом. Прибуток розраховується з урахуванням вартості харчування. Щоб купити комбікорм для кролів ціна в нашому магазині Вас дуже порадує. Вона доступна великим фермерським господарствам й тим, хто вирощує кролів для себе.

Секрети виробництва комбікорму для кроликів 

Продаж комбікорму для кроликів починається з його виробництва. При виготовленні комбінованих кормів ми застосовуємо тільки першокласну сировину, відповідно визнаним європейським стандартам. Комбікорм для кролів склад містить всі необхідні елементи для нормального росту та розвитку тварин. До складу комбікорму входить клітковина рослинного походження, макро- й мікроелементи, що сприяють активному розвитку та швидкому зростанню тварин. Крім того, корм містить вітамінізовану вакцину, що необхідна кроликам для профілактики й лікування дуже небезпечних захворювань тварин.

Всі вироблені корми проходять багатоступеневу процедуру огляду якості в тому числі в лабораторії. Широкий асортимент та детальні регламенти до кожного препарату допоможуть Вам знайти саме те, що потрібно. Для зручності ми розділили товари на категорії й додали фільтри.

Кормові добавки будуть доставлені в кращому вигляді, оскільки ми подбали про надійне й екологічне пакування. Доставка замовлень здійснюється по всій Україні вже наступного дня (в т. ч. місто Київ, Чернівці, Івано-Франківськ, Суми, Чернігів, Харків, Хмельницький, Луцьк, Полтава, Рівне, Львів, Ужгород, Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Херсон, Кіровоград, Тернопіль, міста Донецької та Луганської областей).

Корисні поради щодо застосування корму для кроликів 

У період, коли ви вводите прикорм, щоб відлучити маленьких кроликів від матері (близько 30 - 50 днів) наш корм для кролів буде найкращим помічником, оскільки він включає низьку кількість клітковини. А чим дорослішим стає кроленя, тим більше повинно входити клітковини до повноцінного харчування. Повний баланс всіх потрібних елементів є в наших кормах, щоб розведення кроликів дарувало Вам не тільки радість, а й прибуток. Повний склад компонентів корму, в процентному співвідношенні, можна прочитати на обгортці кожного продукту. Також на пакуванні можна прочитати корисні поради від ветеринарів. Годування кроликів комбікормом - це найкраще рішення для Ваших вихованців.

Тільки завдяки нашому виробництву комбікорм для кролів купити в Україні можна в різних фасованих упаковках, та ще й за дуже вигідною ціною. Більш оптимально та вигідно буде придбати комбікорм для кролів оптом, а також можна й в роздріб. Доставка проводитися по всій Україні незалежно від Вашої точки розташування. Якщо є необхідність - ми можемо виготовити суміш за Вашою особистою рецептурою, чого не зможуть інші виробники кормів України. Підбираючи комбікорм, звертайте увагу на його склад та відповідність обраного виду тварини. Сертифіковані товари - це оптимальний вибір для Вашого господарства. Оригінальна продукція високої якості - саме те, що Вам потрібно.

Якщо у Вас виникли питання щодо продукції, пропонуємо зв'язатися з нами по одному із вказаних телефонів або звернути увагу на комбікорм для кролів відгуки.

Команда Агро-В відкрита до взаємовигідної співпраці та процвітання!

5.00 5 25
Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)