Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 25 кг
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ у Волинській, Рівненській, Львівській, Тернопільській, Одеській областях
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Переваги роботи з нами 

Компанія «Агро-В» скуповує відходи органічні природного походження у населення та виробництв. До таких продуктів відносяться хлібні відходи, шкаралупа від яєць та горіхів, відходи від круп, залишки та обрізки овочів, залишки їжі, залишки фруктів, макаронні вироби тухле м'ясо, риба та інші товари.

Наша пропозиція буде актуальною фермерським господарствам, супермаркетам, пунктам громадського харчування, кафе, ресторанам, мобільним кав'ярням, імпортерам харчових продуктів та іншим підприємствам, хто у великих кількостях викидає сміття природного походження.

Пропонуємо Вам не просто позбутися, а заробити на смітті. Вагомі переваги роботи з нашою командою:

  • Економія на штрафах через неправильну утилізацію відходів;
  • Зняття відповідальності за пошук місця та способу утилізації - ми одноразово або на постійній основі будемо забирати Ваше сміття;
  • Купуємо не тільки органічні відходи, а й кавову макуху, відпрацьовану рослинну олію (після фритюру, кислу, прогірклу);
  • Збираємо органічне сміття по всій території України (плюс обласні та районні населені пункти Волинської, Рівненської, Львівської, Тернопільської, Одеської областей).

Для чого потрібна утилізація органічних відходів? 

Переваги утилізації можна розділити на дві частини:

  1. Навіщо викидати те, на чому можна зробити гроші?
  2. Грамотна утилізація - це суттєвий крок у захисті навколишнього середовища від результатів гниття відходів, які постійно накопичуються та не встигають розкладатися.

 Переробка органічних відходів призводить до виготовлення таких продуктів як біогумус (біодобриво) та очищений метан.

Біогумус – першокласне добриво, продукт переробки відходів природного походження, що є відмінною натуральною підгодівлею для рослин у господарстві. За допомогою унікальної технології, що включає спеціальні потужності, черв'яків старателів та каліфорнійських черв'яків відходи ферментуються, перетворюючись в першокласне безпечне добриво для всіх видів рослин. Його можна використовувати для відновлення мікрофлори грунту, живлення саду, городу та кімнатних рослин.

Очищений метан використовують для заправки автотранспорту та опалення виробничих та житлових приміщень.

Тобто органічні відходи утилізація не тільки захищає навколишнє середовище, а й виробляє велику кількість затребуваних товарів. Наприклад, з 30 т відходів протягом 30 днів можна отримати 27 т біодобрив й близько 2000 м/куб очищеного метану.

Якщо не утилізувати сміття природного походження він розкладається на звалищах, забруднюючи навколишнє середовище. Ми пропонуємо скупку такого сміття з метою захисту природного середовища та переробки його в затребувані товари. Продаючи відходи нам Ви економите на покупці свіжої сировини та берете участь у порятунку планети!

Телефонуйте нам прямо зараз та дізнайтеся, як і за скільки ми купимо Ваші органічні відходи. З першого дзвінка Ви більше не станете шукати оголошення «куплю відходи органічні»!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.63 [4 Голоси (ів)]
4.63 5 4

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)