Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Політика захисту особистої інформації компанії агро-в починається з того, що компанія високо цінує особисті конфіденційні дані наших постійних покупців та відвідувачів сайту. Політика конфіденційності компанії Агро-В говорить про те, що користуючись даними ресурсом, а також усіма його можливостями, бути спокійним за персональну інформацію просто.

Відомості про Вас, які вимагає ресурс, використовуються лише тими конкретними випадками, зазначеними у «Згоді з розсилкою». Тобто ми скористаємося ними для інформування Вас про нові продукти, товари чи послуги. Існують випадки-винятки, коли Ваші дані можуть потрапити в руки третіх осіб, це також зазначено у «Згоді з розсилкою».

Необхідні нам дані - це інформація, яку Ви передаєте в момент реєстрації або покупки оформленої онлайн. До цих відомостей про особу належить ПІБ, мобільний телефон, електронна адреса пошти.

Навіщо нам потрібна ця інформація? Метою вилучення нами Ваших особистих даних є забезпечення здійснення цивільно-правових відносин, отримання, надання та реалізації розрахунків за придбані послуги, товари відповідно до Податкового Кодексу України, Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Також з моменту реєстрації із зазначенням поштової скриньки, Вам на пошту буде приходити розсилка, відмовитися від якої можна перейшовши за посиланням в кінці кожного нашого листа.

Як ми захищаємо Ваші дані? Конфіденційність компанії стоїть на першому місці, оскільки згідно з міжнародними стандартами команда Агро-В несе зобов'язання за збереження та безпеку особистих відомостей кожного зареєстрованого. Співробітники АГРО-В дотримуються контролю за збереженням та нерозповсюдженням будь-якої конфіденційної інформації за рамки сайту й наших баз даних. Ми максимально намагаємось захистити свій ресурс від різних атак зловмисників та постійно тримаємо це під контролем.

З Вашого боку радимо не розповсюджувати особисті дані на інших маловідомих ресурсах, які не доручали свої реєстраційні дані стороннім особам.

Якщо раптом з вашим профілем відбуватимуться будь-які зміни, на особисту електронну адресу прийде повідомлення. Для отримання додаткової інформації, виникненні питань - зв'яжіться нами за вказаними в шапці сайту телефоном або за допомогою електронної адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)