Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Кукурудза (фуражна)
Вологість 14% максимум
Сміттєва домішка 3% максимум
Биті зерна 5% максимум
Пошкоджені зерна 5% максимум
ДСТУ 4525:2006
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 500 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮпо всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Користь кукурудзи 

Оптові закупівлі важливі для всіх підприємців, які працюють в аграрній сфері. Закупівля кукурудзи на експорт - важливий крок у житті кожної сільськогосподарської компанії, оскільки в такій ситуації мова йде про великі партії. Тут немає місця випадковим помилкам або ж розбіжностям. Вся документація повинна бути в порядку, матеріальне питання стане максимально зручним для підприємця та продавця. Для закупівлі продукції у фермерів є звід обов'язкових правил, встановлених законодавством України. Далеко не кожен підприємець може за короткий термін вивчити весь звід законів та правильно оформити угоду. Компанія Агро-В допоможе Вам офіційно укласти будь-які договори й написати будь-які акти, пов'язані з придбанням продукції у фермерів. З якою б метою Ви не купували товар - на експорт або для виробництва, ми допоможемо оформити всі потрібні документи.

Кукурудза - давня злакова рослина, що прибула на наш континент з американських земель. Зараз харчова промисловість часто використовує кукурудзу. Це затребуваний продукт в якості кормової культури для сільськогосподарських тварин.

У промисловості з кукурудзи отримують крохмаль, крупи, пластівці, хліб. Цінність харчових продуктів, до складу яких входить кукурудза, неоціненна. Це цінне джерело мікроелементів (Магній, Натрій, Кальцій, Цинк, Йод), а також необхідних вітамінів для організму людини - вітамінів А, Е, Н.

Переваги роботи з нами 

Ми приймаємо кукурудзу оптом у населення, підтримуючи вітчизняних виробників сільськогосподарської сировини. Великий досвід роботи дозволяє нам з високою швидкістю та точністю проводити будь-які операції з купівлі та продажу кукурудзи оптом. Для інших компаній ми забезпечуємо логістику, надаємо допомогу в оформленні угод.

Це зручно, адже Ви продовжуєте працювати без посередників. Спеціально для клієнтів ми купуємо кукурудзу оптом по всій Україні, в т. ч. в населених пунктах Волинської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Житомирської, Вінницької, Одеської, Кіровоградської, Черкаської, Миколаївської, Херсонської, Запорізької, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Харківської, Сумської, Чернігівської, Полтавської та Київської областей, у кращих фермерів для ваших поставок за кордон. Таким чином, ризики Вашого бізнесу знижуються, відбувається оптимізація роботи та збільшення доходів підприємства!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 [2 Голоси (ів)]
5.00 5 2

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)