Приймаємо замовлення на виготовлення продукції
до 20.08.21. Готовність на 27.08.21.
Уточніть деталі у менеджера

Відділ оптових та роздрібних продажів

mts+380 99 668-75-88     kyivstar+380 97 970-08-59

skype agrov.ua     gmail agrov.ua@gmail.com

Центральний офіс

45005, м. Ковель, провулок В.Кияна, 9

Соєва олія (нерафінована)
Вологість та леткі речовини 15% максимум
Масова частка фосфоровмісних речовин при перерахунку на Р2О5 0,12% максимум
Пероксидне число максимум 3,9 ½ 0 ммоль/кг
>Кислотне число максимум 0,5 мг КОН/г
ДСТУ 4534:2006
Актуально
МІНІМАЛЬНА партія від 23 тон
ЗАКУПОВУЄМО ПРОДУКЦІЮ по всій Україні
ЦІНИ і ДЕТАЛІ Закупівлі запитуйте у менеджера

Властивості олії

Соєва олія - цінний продукт переробки соєвих бобів, що використовується в багатьох галузях промисловості. Тому закупівля соєвої олії на експорт має стратегічне значення. Ми приймаємо соєву олію оптом від різних невеликих виробників, даючи можливість більш великим постачальникам передавати його партнерам в інші країни. Також ми надаємо послуги підприємствам, допомагаючи оформити документальний супровід придбання продукції у дрібних виробників.

Здавалося б, що може бути простіше, ніж скупити товар у населення або у фермерів, обробити його та перепродати? Але насправді необхідно вести суворий облік та величезну кількість документації таких угод. Компанія Агро-В має достатній досвід для того, щоб проводити такі операції швидко й точно. Якщо Вас приваблює робота без посередників, варто звернути увагу на наші послуги. Адже ми забезпечуємо логістику, а не стаємо посередниками між Вами та населенням, бажаючим продати товар.

Закупівля соєвої олії в харчовій промисловості

Соєва олія актуально в багатьох галузях харчової промисловості, наприклад, при виготовленні хлібобулочних виробів, маргарину, майонезу. У багатьох культурах прийнято вживати соєве масло в чистому вигляді. Висока температура димоутворення дозволяє готувати на ньому продукти. Достаток вітамінів і мікроелементів робить цей продукт особливо корисним.

Будучи офіційно зареєстрованим підприємством, ми надаємо різноманітні послуги, а зокрема, купуємо соєву олію оптом на експорт по всій Україні, в т. ч. в населених пунктах таких областей: Львівська, Вінницька, Закарпатська, Волинська, Чернівецька, Івано-Франківська, Рівненська, Хмельницька, Житомирська, Одеська, Дніпропетровська, Кіровоградська, Харківська, Тернопільська, Черкаська, Миколаївська, Чернігівська, Херсонська, Запорізька, Донецька, Луганська, Сумська, Полтавська та Київська!

Де б Ви не знаходилися, ми з радістю проконсультуємо Вас, а також проведемо Вашу угоду. Звернувшись до нас, Ви отримаєте допомогу висококваліфікованих фахівців з багаторічним стажем роботи. Аграрний сектор вивчений нами досить, щоб при співпраці клієнт відчував себе в безпеці від можливих ризиків.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.83 [3 Голоси (ів)]
3.83 5 3

Залишити коментар

Коментар

Call POPup form

Вкажіть Ваші контакти

Ваше повідомлення

Ваша заявка успішно прийнята!

Протягом 15 хвилин
з Вами зв'яжеться менеджер.

Дякуємо за Довіру)